Invisalign nedir?

Invisalign
Invisalign

Invisalign tedaviniz, neredeyse görünmez, çıkartılabilir seri halinde alignerlardan oluşur. Bu alignerları iki haftada bir sıradaki seri ile değiştirirsiniz. Her aligner sizin ve sadece sizin dişleriniz için size özel üretilir. Her bir alignerı değiştirdiğinizde, dişleriniz azar azar, her hafta hareket eder, ta ki doktorunuz tarafından belirlenen final pozisyonlarına düzelerek ulaşana kadar.

Dahası, Align Technology’nin eşsiz ClinCheck® yazılımının gerçekleştirdiği sanal tedavi planı, dişlerinizin tedavi boyunca gerçekleştireceği hareketleri gösterir. Böylece en başından, dişlerinizin, tedavi sonunda nasıl görüneceğini inceleyebilirsiniz.  ClinCheck® yazılımının sayesinde sizin, kişiye özel, şeffaf alignerlarınız, size özel olarak üretilir.

Görünüşünüzü değiştirecek bir gülümseme için hazırsanız, cevap Invisalign. Etrafta çok seçenek olmasına rağmen, hiçbir tedavi Invisalign kadar rahatça işe yarar değildir.

Invisalign günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur. Aşağıdaki avantajlarını siz de inceleyin.